fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Jacek Skórski: Najważniejsze, by marszałek sejmu był osobą wiarygodną

Przez ostatnie osiem lat wiele tradycji naszego państwa zostało złamanych, więc w kwestii obsadzania stanowiska marszałka sejmu na tradycji nie musimy się opierać.

Jednak nawet ja, jako przedstawiciel jednej z partii szerokiej opozycji demokratycznej nie mam takiej wiedzy, czy to stanowisko będzie rotacyjne. Na razie spekulujemy. Poczekajmy na ostateczne rozstrzygnięcie. Partie demokratyczne doszły do porozumienia i będą tworzyć rząd na zasadach demokratycznych. Najważniejsze, by marszałek sejmu był osobą wiarygodną, prawdziwą, a nie sterowaną, jak to było dotychczas. Nie będzie tak, jak niegdyś bywało zgodnie z hasłem: „Partia kieruje, a rząd rządzi”.

Jacek SKÓRSKI, sekretarz Nowej Lewicy w Świętokrzyskiem, Studio Polityczne Radio Kielce, 06.11.2023

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem